Весняний дитячий табір

FAYNO CAMP KRAKOW 2018 

На весняні канікули у всіх свої плани: хтось не відірветься від смартфона, хтось збиратиме крокуси, хтось (ми!) буде знайомитися з кракусами. Що за дивні створіння, кракуси, спитаєте ви? О, вони прекрасні: привітні, дружні, ласкаві… і дуже схожі на нас. Бо це звичайні поляки, мешканці Кракова, а Fayno Camp Krakow влаштовує весняний дитячий мовний табір у Польщі — і так, ми їдемо саме в Краків.
Ми будемо зазирати в замкові зали й печери драконів. Купимо сувеніри на центральній площі й вузенькими вуличками пройдемо між костьолами, музеями, та європейськими будиночками, що схожі на плитки шоколаду. Ми подивимося на один із найстаріших університетів Європи — Ягелонський університет (увага, є вірогідність захотіти навчатися в Польщі). З'їздимо у соляні копальні й у 30-гектаровий парк розваг «Energy land» — кататися на американських гірках і літати на (майже) справжній космічній ракеті. В музеї дослідів імені Станіслава Лема зрозуміємо, як влаштовано фізику, в аквапарку прокатимося 202-метровою водною гіркою.
Ба більше. Ми будемо вчитися говорити так, щоби нас розумів весь світ. Це не так складно, бо ж існує спільна для всіх мова. І відтак ми кожного дня ми по дві години будемо вчити англійську — і тут-таки практикувати її в розмовах із кракусами.
Бо ж так і найкраще вчити мову: в живому спілкуванні й на радісних емоцях. А всі побутові моменти вже організував дитячий табір Fayno Camp Krakow.

ПРОГРАМА

Розпорядок дня

День в таборі розписаний і спланований похвилинно і насичений цікавою навчальною і розвиваючою діяльністю в тандемі із розважальними заходами. З ранку і до вечора діти зайняті корисними та захоплюючими, творчими справами. Тут часу нудьгувати не буде, бо кожен буде зайнятий тим, що йому дійсно подобається!

Грамотне поєднання насиченого дозвілля, продуктивного навчання з комфортним проживанням і збалансованим харчуванням – це те, що потрібно зростаючому молодому організму.

Ось як виглядає звичайний день в таборі:

8:00 – У нас підйом.

8:30  – Ранковий фітнес.

9:00 – Снідаємо.

10:00 –17:00 Екскурсії та розважальні заходи по програмі

13:00 – Обід.

16:30 – У нас підвечірок.

17:00 – Заняття англійською мовою з native speakers

19:00 – Вечеря.

20:00 – Коло друзів FaynoCamp (підведення підсумків дня). Розважальні програми: творчі, пізнавальні турніри, ігри, квести, дискотека.

22:30 – Вечірній туалет.

23:00 – Відбій.

ЦІНА ТА ДАТИ ЗАЇЗДУ

ТАБІР ВІДБУДЕТЬСЯ НА ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛАХ:
26.03—31.03.2018

ЛОКАЦІЯ: КРАКІВ (ПОЛЬЩА)

ВІК КЕМПЕРІВ: 8-16 РОКІВ

ВАРТІСТЬ ПЕРЕБУВАННЯ У ТАБОРІ: 339 Є

У вартість входить:

 • Проживання в 2, 3-місних номерах в готелі 3* м. Краків.
 • 4-разове харчування: сніданок, обід, підвечірок і вечеря.
 • Трансфер Перемишль – Краків – Перемишль.
 • Англо та польськомовна підтримка, організація розмовних занять ігрового типу з носіями мови (10год).
 • Піші та автобусні екскурсії по визначним пам'яткам   м. Кракова  ( Вавельський замок, Ягеллонський університет, Ринкова площа,   дільниця Казімєж… ).
 • Поїздка в  «Соляні копальні «Велічки»
 • Вхідні квитки в аквапарк, парк розваг ENERGYLANDIA та Музей дослідів для допитливих
 • Страхування
 • Фірмові аксесуари FaynoCamp (футболка, силіконові браслети, канцелярія…)
 • Фото звіт у Facebook
 • Регулярні оновлення у Instgram
 • Проїзд автобусом по всьому маршруту

У вартість не входить:

 • ЖД пакет. Проїзд на поїзді із супроводом вожатих + їжа в дорогу оплачується додатково.
 • Виїзд в табір здійснюється організованими групами у супроводі працівників табору з Києва, Дніпра та Харкова.

ПРОЖИВАННЯ / ХАРЧУВАННЯ

Ми домовилися з тризірковим готелем у Кракові — вся група буде жити там, у двомісних і тримісних номерах. Харчуватися будемо тричі на день. Снідати і вечеряти — в тому-таки готелі. Обіди спеціально замовляємо у ресторанах і кафе в місті.

Раціон харчування буде здоровий, але цілком стандартний — перші та другі страви, м'ясо, салати. Головний принцип — якість і корисність їжі.

Якщо у дитини є особливі потреби в харчуванні, або вона — вегетаріанець, ми це врахуємо і не будемо порушувати її звичного режиму. Проте нам потрібно знати про ці умови заздалегідь.

Фаст-фуд та надмірна кількість солодощів до раціону не входять.

Комісія для турфірм - 10%

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

 

 

вул. Здоров'я, 14а, 4-й поверх, офіс 10,
Львів, Львівська область, 79000‎
+38 (099) 265 96 01
info@fayno.camp
www.fayno.camp